محصولات

سلونوئید والو :

این قطعه مایعات را کنترل میکند، Danfoss طیف فوق العاده وسیعی از دریچه های برقی با کارایی بالا را ارائه می دهد ، که در نسخه های آسانسور با کارکرد مستقیم ، سرویس دهی و کمک موجود است.

سایت گلاس : 

Danfoss SGP مجموعه ای از سایت گلاس ها برای کاربردهای فشار قوی است. SGP در نسخه های بهینه سازی شده برای مبرد با روغن معدنی به عنوان مثال در دسترس است. HCFC و در نسخه های بهینه شده برای مبردهای غیر قابل اشتعال HFC بهینه سازی شده است.

فیلتر درایر :

خشک کن فیلتر با ظرفیت خشک کردن بالا برای برنامه های A / C خشک کننده فیلتر دو جریان DMB / DCB اطمینان حاصل می کند که مایع مبرد همیشه از قسمت بیرونی هسته فیلتر به سمت وسط فیلتر جریان می یابد. به این ترتیب ، تمام ذرات خاک بدون توجه به جهت جریان حفظ می شوند.

مبدل حرارتی:

 مبدلهای حرارتی صفحه برزلی ما (XB / SL) یک راه حل جمع و جور و انعطاف پذیر را برای عملکرد فوق العاده کارآمد برای برنامه های فشار قوی یا درجه حرارت شدید ارائه می دهند.

های اند لو پرشر :

سیستم برودتی باید با یک فشار مجاز کار کند . چنانچه فشار گاز یا روغن زیاد شود ، موجب آسیب رسانی به سیستم برودتی میشود و یا حتی موجب ترکیدن لوله و اتصالات میشود .

های پرشر  :

اتفاقات مختلفی می‌توانند باعث شوند که فشار از حد مجاز بیش‌تر شود و سوییچ فشار بالا به کار بیفتد. شارژ بیش از حد ماده مبرد، از دست رفتن آب خنک کننده در کندانسور، خرابی فن کندانسور، دمای بالای محیط اطراف، وجود هوا یا دیگر گازهای غیر تراکم‌پذیر در سیستم و انسداد لوله‌های خروجی کمپرسور از جمله مواردی هستند که باعث افزایش فشار در چرخه می‌شوند.

سوئیچ فشار و ترموستات:

طراحی شده برای انجام در سخت ترین شرایط عملیاتی، در دامنه سوئیچ فشار و ترموستات Danfoss آنچه را که برای برنامه های تبرید تجاری مورد نیاز هستید پیدا خواهید کرد. سوئیچ های فشار و ترموستات ها به گونه ای طراحی شده اند که در سخت ترین شرایط کار ، عملکرد خود را با دقت بسیار بالا انجام دهند و از تجهیزات شما محافظت کنند.

سایت گلاس : 

Danfoss SGP مجموعه ای از سایت گلاس ها برای کاربردهای فشار قوی است. SGP در نسخه های بهینه سازی شده برای مبرد با روغن معدنی به عنوان مثال در دسترس است. HCFC و در نسخه های بهینه شده برای مبردهای غیر قابل اشتعال HFC بهینه سازی شده است.

سوئیچ های فشار الکترونیکی :

سوئیچ های فشار الکترونیکی ایمنی را بهبود بخشیده و هزینه های نگهداری را کاهش می دهد سوئیچ فشار الکترونیکی در مقایسه با سوئیچ فشار مکانیکی مزایای بسیاری را ارائه می دهد. این مزایا شامل دقت بیشتر ، آزادی در تماس با فرسودگی ، پایداری طولانی مدت عالی ، عملکرد ساده تر و تعداد زیاد چرخه تعویض و موارد دیگر می باشد.

بال والو shut-off:

ساخت و ساز ایمن برای بیشترین نیازها دریچه های توپ Danfoss ، از نوع GBC ، شیرهای خاموش دستی هستند که برای جریان دو جهته مناسب هستند. دریچه های GBC در خطوط گاز مایع ، مکش و داغ در سیستم های برودتی صنایع خرده فروشی مواد غذایی استفاده می شود. طراحی ، جوشکاری و کوپن مواد آب بندی برای ساختمانی ایمن مناسب حتی برای بیشترین نیازها ، به عنوان مثال فشار کار بالا هنگام کار با R410A.

ترموستات اکسپنشن والو : 

عملکرد دقیق و عمر طولانی در محدوده دریچه های انبساط ترموستاتیک Danfoss می توانید محصول را مطابق با نیازهای خود بیابید ، مهم نیست که چه راه حل تبرید به دنبال آن هستید. دریچه ها برای انواع مبرد ها و محدوده های کار با تنظیمات فوق العاده گرم ثابت یا قابل تنظیم و بسیاری از گزینه های اتصال بهینه شده اند.

چک والو  :

بهینه سازی شده برای استفاده در خطوط گاز مایع ، مکش و داغ شیرهای بررسی Danfoss NRV و NRVH برای استفاده در خطوط مایع ، مکش و گاز داغ در برنامه های تهویه مطبوع به منظور بهینه سازی جهت گردش مناسب بهینه شده اند. شیر NRVH مخصوصاً برای سیستمهایی طراحی شده است که کمپرسورها بصورت موازی به یکدیگر متصل هستند.

بوبین شیر برقی:

بوبین شیر برقی یا کویل (Solenoid Coil) در حقیقت یک آهنربای الکترومغناطیسی است. این قطعه به کمک یک هستۀ مرکزی و سیم پیچ ساخته می شود. از کویل ها در طراحی دستگاه های متفاوتی می توان استفاده کرد. در این میان، شیرهای الکترونیکی یکی از مهم ترین تولیدات صنعتی هستند که در ساخت آن ها از این قطعات استفاده می شود.


شیر برقی : 

شیر برقی یا سلونوئید ولو یک شیر برای عبور مایعات و هوا هست که باز و بسته شدن آن به وسیله برق صورت می گیرد. در واقع سلونوئید ولو همان شیر برقی هست که این عبارت انگلیسی هست و آن را به صورت انگلیسی خوانده اما نوشتن آن را آمده اند به صورت فارسی نوشته اند.

میشود گفت که عملکرد شیر برقی شبیه به کنتاکتور هست، هر دوی اینها برای عمل کردن نیاز به برق دارند و با وصل شدن برق به بوبین عمل قطع و وصل صورت می گیرد

کردرایر  :

امروزه در طراحی سیستم های تبریدی و صنایع یخچال سازی از فیلتر درایر برای محافظت از اجزای کمپرسور استفاده

می شود...

  

اویل پرشر  :


اویل پرشر دانفوس یکی از قطعه های مکانیکی است که در آن از کمپرسور در برابر کمبود روغن محافظت می کند. اویل پرشر دانفوس پس از این که روغن دستگاه تمام می شود، اختلافی که در کاهش فشار رخ می دهد را حس می کند و پس از مدت بسیار کوتاهی دستگاه را خاموش می کند.

اویل سپراتور : 


اویل سپراتور یا جداکننده روغن یا سپراتور روغن وسیله است که بعد از کمپرسور قرار می گیرد و روغن موجود در مبردی که از کمپرسور دهش می شود را جدا می کند و به کارتل کمپرسور برمیگرداند .


ترموستات مکانیکی سردخانه :

ترموستات دستگاهی است برای نگه داشتن دمای یک سامانه که در یک محدوده مشخص به کار می‌رود. این کار به‌وسیله کنترل اتقال انرژی گرمایی به درون یا به بیرون از سامانه صورت می‌گیرد. این ابزار به دو نوع ترموستات دیجیتال و ترموستات مکانیکی تقسیم می‌شود.

ترموستات دیجیتالی :

ترموستات دستگاهی که برای نگه داشتن دمای یک سامانه در یک محدوده مشخص به کار می‌رود. این کار به‌ وسیله کنترل شارش انرژی گرمایی به درون یا به بیرون از سامانه صورت می‌گیرد.

گاز فریون : 

گاز فریون یک نام تجاری برای طبقه ای از مواد شیمیایی که به عنوان یک سردکننده در سیستمهای مطبوع (به عنوان کلروفلوروکربن ها یا سی اف سی میدانند) استفاده می شود.

فریون گازی است که در دمای اتاق به صورت گاز ولی وقتی خنک میشود یا فشرده به حالت مایع درمی آید. غير قابل اشتعال بیرنگ و نسبتا بی بو است. بعضی از گازهای فریون یک عطر اتر مانند دارند.

روغن کمپرسور  :

روغن معدنی سانیسو با پالایش روغن‌های نفتی و روغن های سنتتیک سانیسو با فرآیندهای سنتزی تولید می شوند. و این روش تولید منجربه بالاترین کیفیت روغن کمپرسورهای برودتی می شود.